0
DNI
0
GODZINY
0
MINUTY
0
SEKUNDY

28,25 km

Dystans 1/8

56,50 km

Dystans 1/4

56,50 km

Sztafety 1/4
Triathlon Środa Wlkp. 2018 to...

już druga edycja nowej odsłony triathlonu w tym pięknym mieście. Kilka lat temu odbywały się tu mistrzostwa seniorów w triathlonie. Malowniczo położone Jezioro Średzkie z pełną infrastrukturą w postaci mariny i okalających jezioro ścieżek to doskonałe warunki do przeprowadzenia wyścigów. W roku 2018 zawodnicy zmagać się będą na dystansach; 1/8 (28,25km), 1/4 (56,5km), sztafet  na dystansie 1/4 (56,5km) oraz we wspólnych wyścigach dla dzieci i dorosłych KIDS+ w wyjątkowej formie. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!

Na zawodników czekają wyjątkowo czyste wody podczas etapu pływackiego, bardzo szybka trasa kolarska i widowiskowa trasa biegowa wiodąca promenadą wzdłuż brzegu jeziora i przystani jachtowej. Dzięki dużej przystępności lokalizacji strefy zmian względem tras wszystkich etapów triathlonu kibice z łatwością będą mogli śledzić przebieg rywalizacji w pięknej scenerii nad Jeziorem Średzkim.

Zapraszamy Środy Wielkopolskiej całymi rodzinami! Zadbaliśmy o wszystkich! Dla spragnionych odpoczynku proponujemy wspaniałą plażę miejską oraz liczne atrakcje, a wszystko to w pobliżu startu i mety zawodów!

4 months ago

5 months ago

5 months ago

Wystarczy zerknąć na Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik, by móc podejrzewać jak pięknie będzie w niedzielę nad Jeziorem Średzkim! Zdradzamy, że jedzie do nas porządna dostawa 💚🌱 ... See more

5 months ago

W swoich pakietach startowych (1/4 i 1/8) oraz na trasie, znajdziecie zabezpieczenie energetyczne od Enervit Polska! Już czujemy, co się będzie działo po takiej dawce MOCY! 💪🏻💥🔥

« 3 of 15 »
Plan sytuacyjny